Walne zebranie i wizyta na strzelnicy

Wydarzenia
 Registration Closed
 
0
Data: 2015-04-11 10:00 - 18:00

To była aktywna sobota. Nie tylko intelektualnie ale i strzelecko. Nowy rok to nowe rozdanie dla naszego stowarzyszenia. Powołaliśmy nowy zarząd, klepnęliśmy masę uchwał no i oczywiście odwiedziliśmy strzelnicę. Plany mamy ogromne, zapał jeszcze większy, a i cierpliwość żon i partnerek jak się okazuje niemierzalną. Co za tym idzie? Wszystkich zainteresowanych działaniem naszego stowarzyszenia już gorąco namawiamy do śledzenia naszej strony i fb – bo rok 2015 – to będzie rok wydarzeń. Uchylając rąbka tajemnicy … możemy zdradzić… że łuski będą się sypać gęsto, puchary mienić w słońcu, a od nagród oko zbieleje… zainteresowani ? Zapraszamy/ A na strzelnicy… bawiliśmy się tak

 

Fotki

 

 

 

 

Dostępne terminy


  • 2015-04-11 10:00 - 18:00

 

Lista uczestników

 Brak uczestników 
 

Powered by iCagenda

Newsletter