Ultramaraton Powstańca Wieliszew

Wydarzenia
 Registration Closed
 
0
Data: 2016-07-30 00:00

W dniu 30 lipca 2016 r. z okazji organizowanego przez Wójta Gminy Wieliszew Pawła Kownackiego już 3-go Ultramaratonu Powstańca, Nasze Stowarzyszenie wystawiło stanowisko kolekcji broni współczesnej ramię w ramię z żołnierzami z 32 Wieliszewskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej w Olszewnicy.. Bieg z dystansem 63 km, upamiętniający okres trwania Powstania Warszawskiego został zorganizowany ku czci Powstańców ich poświęcenia i nie mogło Nas zabraknąć. Uczestnicy mogli zmagać się biegnąć w sztafecie lub dla śmiałków pokonać całą trasę.  

Dla zainteresowanych mieszkańców i biegaczy zaprezentowaliśmy wybrane jednostki broni, pokazując przekrój od tej najnowocześniejszej precyzyjnej broni wyborowej po zabytkową. Nasi członkowie  Stowarzyszenia zmierzyli się z dystansem w biegu sztafetowym. Ponadto w  jednym z punktów, czyli w ostatnich kilometrach 63 kilometrowej trasy przed wbieganiem po schodach na Wieżę Kościoła w Wieliszewie, do dalszej wytrwałości i walki z własnymi słabościami zachęcali koledzy z naszego Stowarzyszania

We współpracy z fundacją DKMS każdy kto oddał krew lub zarejestrował się w bazie dawców szpiku otrzymał zniżkę na szkolenie organizowane przez Nasze Stowarzyszenie.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i możliwość uczestnictwa Stowarzyszenia w tak doniosłym wydarzeniu.

Organizatorowi, Wójtowi Gminy Wieliszew Pawłowi Kownackiemu gratulujemy fantastycznie przygotowanego wydarzenia a Partnerom za współpracę.

Galeria

 

 

Dostępne terminy


  • 2016-07-30 00:00

 

Lista uczestników

 Brak uczestników 
 

Powered by iCagenda

Newsletter