Kosmiczna wystawa w Wieliszewie

Wydarzenia
Data: 2016-06-04 00:00

Dzięki uprzejmości Gminy Wieliszew, Nasze Stowarzyszenie wystawiło stanowisko kolekcji broni współczesnej podczas Święta Gminy w dniu 4 czerwca br. Impreza została zorganizowana na obiekcie stadionu sportowego w Wieliszewie.  Na miejscu można było podziwiać fantastycznie zorganizowaną imprezę dla mieszkańców pod tematem przewodnim „kosmos”, z  wręcz kosmicznymi stoiskami i scenerią, od gwiezdnych wojen do gwiazdozbiorów niebieskich.

Dla zainteresowanych mieszkańców zaprezentowaliśmy wybrane jednostki broni, pokazując przekrój od tej najnowocześniejszej precyzyjnej broni wyborowej po zabytkową. Promując sport strzelecki i pasję związaną ze strzelectwem zapraszaliśmy na organizowane przez Nasze Stowarzyszenie szkolenia. Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i możliwość zaprezentowania naszego Stowarzyszenia.

Zabawa mieszkańców była fantastyczna, organizatorom w szczególności Wójtowi Gminy Wieliszew Pawłowi Kownackiemu gratulujemy świetnie przygotowanej imprezy i z przyjemnością będziemy uczestniczyć przy najbliższej poświęconej tematyce powstańczej - „Ultramaraton Powstańca” która odbędzie się w dniu 31 lipca 2016r.  

 

Gareria

 

 

Dostępne terminy


  • 2016-06-04 00:00
 

Powered by iCagenda

Newsletter