Uczyć się od najlepszych - Szkolenie z Navalem

Wydarzenia
 Registration Closed
 
0
Data: 2014-11-11 00:00 - 2014-11-12 00:00

Uczyć się od najlepszych 

 Szkolenie strzeleckie jak każda współczesna dziedzina życia rozwija się dynamicznie. Dbając o to, aby poziom prezentowanych przez Członków naszego Stowarzyszenia umiejętności był najwyższy koniecznym staje się ich stałe podnoszenie. Doskonałą formą rozwoju są spotkania warsztatowe, oraz szkolenia. 

Większość ludzi interesujących się bronią palną zatrzymuje się z różnych względów na etapie strzelania sportowego. Koncentrując się głównie na strzelaniu statycznym. Czerpiąc z takiego strzelania przyjemność.  Szczególną grupą osób w środowisku strzeleckim są ludzie pasjonujący się tak jak my wykorzystaniem broni palnej w warunkach bojowych.  

W przypadku naszego Stowarzyszenia nie ma mowy o kierowaniu się strzelecką modą czy trendami. Wszystkie stosowane rozwiązania powinny być sprawdzone w realnych warunkach. Najlepiej jeśli odbyło się to w działaniach bojowych. Obowiązuje zasada: „tak trenujemy, jak walczymy”. Stąd pomysł zorganizowania szkolenia z osobą, u której trudno jest w kilku zdaniach opisać bogactwo wiedzy i doświadczeń zgromadzonych w ciągu tylu lat pracy. Człowiekiem, który całe swoje zawodowe życie służył w najbardziej elitarnej jednostce specjalnej w Polsce.  

NAVAL – operator Jednostki Wojskowej GROM

Przedsięwzięcie realizowane było w dniach 11 – 12 października 2014 r.

Tematyka szkolenia obejmowała następujące zagadnienia:

  1. Doskonalenie umiejętności w zakresie podstawowych technik posługiwania się bronią palną krótką i karabinkiem.
  2. Doskonalenie umiejętności w zakresie taktyki posługiwania się bronią palną krótką i karabinkiem.
  3. Doskonalenia umiejętności związanych z posługiwaniem się bronią palną w sytuacji stresu i konieczności rozpoznania celu.
  4. Doskonalenie umiejętności z wykorzystaniem wybranych elementów strzelectwa praktycznego. 
  5. Elementy taktyki przetrwania w strefie działań wojennych.
  6. „Ambush” – taktyka na wypadek zasadzki, oraz ewakuacja zespołu z rejonu zagrożonego. 

 

Fotki ze Szkolenia 

 

 

Dostępne terminy


  • Od 2014-11-11 00:00 do 2014-11-12 00:00

 

Lista uczestników

 Brak uczestników 
 

Powered by iCagenda

Newsletter