Szkolenie broń krótka, długa i wstęp do wyborowej

Wydarzenia
 Registration Closed
 
0
Data: 2015-05-09 00:00

Szkolenia, szkolenia, szkolenia.

W naszym stowarzyszeniu stawiamy na samodoskonalenie się. Jak już wiecie mamy za sobą pierwszy etap kursu szkolenia medycznego ( dla tych co nie zdążyli, nie mogli, byli zarobieni – kolejny termin 7 czerwca). Tym razem jednak, w słoneczną sobotę, pod okiem najlepszych z najlepszych trenowaliśmy z bronią krótką, długą oraz wyborową. 

Do udziału w naszym szkoleniu zaprosilismy ekipę instruktorów z Grupy Taktycznej „WARSZTAT”. Plutek i Gładki - byli operatorzy jednej z jednostek specjalnych - szlifowali nasze umiejętności w posługiwaniu się tymi trzema rodzajami broni.

Trudno w kilku zdaniach opisać kilka godzin więc było: jak zwykle profesjonalnie, jak zwykle ciekawie i jak zwykle wesoło. Tym samym zapraszamy wszystkich chętnych do naszego stowarzyszenia, tylko u nas wspaniała atmosfera, dobra zabawa na świeżym powietrzu i bardzo dużo huku.

  

Fotki

 

 

Dostępne terminy


  • 2015-05-09 00:00

 

Lista uczestników

 Brak uczestników 
 

Powered by iCagenda

Newsletter